Pracownia

Pracownia

Vertico to nowoczesna pracownia zajmująca się wykonywaniem profesjonalnych projektów w zakresie szeroko pojętej architektury krajobrazu – ogrody przydomowe, tereny zieleni miejskiej i komercyjnej, osiedla mieszkaniowe, tarasy, zielone dachy, zielone ściany mała architektura, rewaloryzacja historycznych założeń ogrodowo-parkowych, zieleń we wnętrzach i wiele innych. W działalności pracowni znajduje się również wykonywanie inwentaryzacji dendrologicznych istniejącego stanu roślinności.

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i deweloperów, biur architektonicznych, oraz instytucji publicznych. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w miastach: Częstochowa, Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawa i okolice.

Właścicielem firmy jest mgr inż. architekt krajobrazu Paulina Międła, której wiedza, wieloletnie doświadczenie i nowatorskie podejście, pozwala na tworzenie projektów w najwyższych standardach, dopasowanych do potrzeb inwestora. W swoich projektach wykorzystuje szeroką gamę materiałów, gatunków roślin i unikatowych rozwiązań, dzięki czemu każda projektowana przestrzeń nabiera niepowtarzalnego charakteru. Poprzez uczestnictwo w branżowych wystawach i szkoleniach, wciąż poszerza swoją wiedzę i poszukuje nowych trendów, technologii, oraz rozwiązań, co pozwala jej na tworzenie nieszablonowych, nowoczesnych projektów.

Od wielu lat współpracujemy z profesjonalnymi firmami wykonawczymi, szkółkarzami i dostawcami, dzięki czemu zrealizowanie wykonanego przez nas projektu nie stanowi żadnego problemu. Sprawujemy również nadzór wykonawczy nad realizacją danego projektu.